Anunturi aplicatie

Angajam Inginer Logistica

  • Stare Tip anunt:: Oferta
  • Tip job: Full time
DESCRIEREA JOBULUI: ECIM angajeaza pentru clientul sau, firma specializata in executarea de produse pentru industria mecanica, aeronautica, telecomunicatii. Responsabilitati : – Intocmeste si urmareste semnarea zilnica a fisei de magazine pentru predarea /primirea materiei prime; – La primirea materiei prime efectueaza receptia materialelor si intocmeste nota de intrare receptie; – Intocmeste situatia zilnica a materiei prima din magazie; – Raspunde de manipularea si stivuirea materialelor pentru evitarea deteriorarii acestora. CRITERII DE SELECTIE – Studii superioare profil mecanic – Cunostinte de limba engleza – Cunostinte operare PC – Abilitati de comunicare – Experienta in domeniu constituie un avantaj BENEFICII: – asigurare medicala; – bonuri de masa; – decontare abonament transport public; – pachet salarial motivant
  • Data expirarii anuntului: 2018-06-23 09:28
  • Trimite mesaj
    07XX XXX XXX
    Arata telefon
Anunt listat de:
Ramona Vlaicu